IR Turkiye #6: Yeniden Dogus

Hey music junkie! First time here? Click over to http://insomniaradio.net/subscribe/ and get all of our content (tons of music) delivered for free. Enjoy your time here, and keep it loud!

Tam iki sene sonra IR Türkiye’nin 6. bölümü ile karsinizdayiz. Uzun bir aradan sonra mikrofon basina hem de tek basima oturmanin zorlugu ile geçen ama yine harika parçalarin oldugu bir bölüm oldu bu. Benim acimdan en az ilk bölüm kadar heyecan vericiydi. Umarim siz de begenirsiniz.

Umudumuz bunun gerçekten bir yeniden dogus olmasi ve daha bir çok bölüm ve parça ile karsinizda olabilmek. Iste bu bölümdeki gruplar, parçalari ve web siteleri:

  1. Firewater – This is My Life | Türkçe Bio
  2. Firewater – Borneo
  3. Masum Pinakyo – Son Bir Kez Avrupa Yakas?nda
  4. Donedick – Ham
  5. Raki – Bagirta Bagirta
  6. Gölgede 40 Derece – Özer Dölekoglu (Fon)

Ayrica bu bölümde sevgili Özer Dölekoglu‘nun 10 yil önce kaydettigi Gölgede 40 Derece adli parçanin enstrümental versiyonunu da arka plan müzigi olarak kullandim. Parçanin tamamini da yayinin bitisinde dinleyebilirsiniz.

Dinlediginiz için tesekkürler. Herkese IR Türkiye’den bahsetmeyi unutmayin.

Indirmeden Dinleyin: 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Indirin: irturkiye.mp3

Abone olun: RSS